Napsal uživatel Adéla Víchová   
Středa, 10 Červen 2009 11:48

Aktuality školní družiny

placení ŠD :
  • září - prosinec do 15.9., jednotlivci 720 Kč, 2 sourozenci 1200 Kč, leden-červen do 31.1. 1080 jednotlivci, 1800 2 sourozenci
  • pokud nemá dítě zaplacené školné do uvedeného data, nemůže dále ŠD navštěvovat!
  • číslo účtu - 2000 788 319/0800, nezapomeňte napsat jméno dítěte!
  • 13,30-14,30 se děti nevyzvedávají, oddělení mají svůj program - vycházka mimo školu, zájmová činnost atd. - vycházky po,út,čt - 13,30-14,30 viz notýsek.
  • oddělení a vychovatelky ŠD 2017 - 2018
I.oddělení - 1.A U.Matoušková
II.oddělení - 1.B, část 2.B (dívky)  Anna Prajzlerová
III.oddělení - 1.C,  Jana Vosická
IV.oddělení - 2.A, část 2.B (hoši) Linda Rosecká
V.oddělení 2.C - Dana Šmídová
VI.oddělení - 3.CD Jana Večerková
VII.oddělení - 3.A, 4.C - Blanka Španingerová
VIII.oddělení - 4.AD Nikola Hanzalová
herna Zuzana Benešová

plánujeme:

  • 7.5. - pondělí není plavání a florbal
  • 12. - 20.5. OVK 3.A, 4.D
23. - 27.4.2018, 30.4. - 4.5.2018

  • 26.4. - 4.5. - OVK 2.ABC, 3.CD, děti, které nejedou jsou - 2.tř. ve 2.B, 3.tř. ve 3.A
  • 28.4. -  5.5. - OVK - 1.ABC, děti, které nejedou, jsou - 1.AC ve 2.B, 1.B ve 4.A (končí každý den v 11,40)
  • 26.4. odpadají kroužky vedené L.Roseckou, D.Šmídovou (Kuchaříci, Vv 2.tř.)
  • 27.4. odpadá florbal 2.-3.tř.
  • 30.4. - ředitelské volno, ŠD není v provozu
  • 1.5. - státní svátek - ŠD není v provozu
  • 2.5. - kino Pilotů - Králíček Petr, celá ŠD, 70 Kč
  • čt 3.5. odpadají kroužky vedené nepřítomnými vychovatelkami, karate, logopedie, plavání
  • pá - odpadá florbal 2.-3.tř., 1.tř.

I.oddělení  - U.Matoušková 1.A -

  • po - 13,30 - 14,30 - podle počasí.
  • út - 13,30 - 14,30 - podle počasí.
  • st  - 13,30 -
  • čt - 13,30 - 14,30 - podle počasí.
  • pá - 13,30 - 14,30 - vycházka podle počasí

II.oddělení - A.Prajzlerová, 1.B + část 2.B

  • po - 13:30 - 14:30 Rieg. sady/5.p.
  • út - 13:30 - 14:30 Rieg. sady/5.p.
  • st - 13,00 - 17 Lanové hřiště Braník
  • čt - 13:30 - 14:30 Rieg. sady/5.p.
  • pá - vycházka podle počasí
plánujeme: st 9.5. lesopark Hostivař

III.oddělení - J.Vosická - 1.C

Časy obědů : PO a PÁ 13 - 13,20, ÚT a ČT 1.pol. 11,45 - 12,05/ 2.pol. 12,45 - 13,05, ST 12,05 - 12,25

  • po 23.4. - 5.p. ( hřiště u kostela s kroužkem Společenské hry)
  • út 24.4. - 5.p.
  • st 25.4. - 13,30 - 16,30 Leonardium v Malostranské besedě 70 Kč
  • čt 26.4. - 5.p.
  • pá 27.4. - 13,30 - 15 hřiště u kostela

28.4. - 4.5. vychovatelka nepřítomna ( na OVK ), odpadají kroužky ( PO společenské hry, ÚT šikulové, ČT Sportovky a Flétna )

Plány : 9.5. hřiště na Parukářce ... první středa po návratu z OVK

IV.oddělení  -  L.Rosecká 2.A, část 2.B

  • po - 13,30 - 14:30 Rieg. sady
  • út - 13:30 - 14:30 Rieg. sady
  • st - 13,30 - 17 Lanové hřiště Braník
  • čt - 13:30 - 14:30 Rieg. sady
  • pá - vycházka podle počasí
plánujeme: st 9.5. lesopark Hostivař

V.oddělení -  D.Šmídová, 2.C

Děti, které odcházejí domů do 13,30 /podle zápisního lístku nebo zápisu v notýsku/ zůstávají v herně.
Na výlety- s sebou pití, svačinu, peníze na vstupy /případně kapesné/  a batůžek.

  • po - po obědě do 14,30 5. p nebo hřiště U Vodárny,14,45 herna nebo kroužky
  • út -  po obědě do 14,30 5.p nebo hřiště U Vodárny, 14,45 herna nebo kroužky
  • st - 13,30 - 16,30  Grébovka
  • čt -  po obědě do 14,30 5. p nebo hřiště U Vodárny,14,45 herna nebo kroužky
  • pá - po obědě do 14,30 5.p nebo hřiště U Vodárny, 14,45 herna nebo kroužky

VI.oddělení  - J.Večerková 3.CD

Kdy chodíme na oběd: po: 12:45 - 13:15, út: 13:10 - 13:30, st: 11:50/půlka a 13:00/půlka, čt: 11:50/půlka a 13:00/půlka, pá: 12:45

  • po -13:30 - 14:30 - Vodárna / 5.p
  • út - 13:30 - 14:30 - Vodárna/5.p
  • st - 13:30 - 16:30 - Čarodějnice v DDM - 30kč
  • čt - 13:30 - 14:30 - Vodárna/5.p
  • pá- 13:30 - 15:00 - Vodárna / 5.p
25.4. Čarodějnice DDM - 30kč

VII.oddělení - B.Španingerová 3.A, 4.C

obědy - po 13,10, út - 13,10, st - 3.A 13,10, 4.C 13,20, čt - 13,10, pá 3.A 12,10, 4.C 12,45

 

  • po - 13,30 - 14,30 míčové  hry dívky, chlapci se 6.oddělením
  • út - 13,30 - 14,30 - Riegrovy sady (Tv)
  • st - 13,30 - 17 - lanové centrum Braník, sportovní oblečení, do batohu svačina, pití, kapesné dle uvážení
  • čt - 13,30 - 14,30 - vnitroblok Radhošťská
  • pá - do 13,30 1.p., pak kroužky nebo 6.odd.

 

VIII.oddělení - N.Hanzalová 4.AD

od 11.4. zástup Z.Benešová, děti v herně

  • po - 14 - 14:30 - herna
  • út - 13:30 - 14:30 - Vodárna / 4. patro (dle počasí)
  • st - 13:30 - 16:15 - Čarodějnice v DDM, vstup 30,- Kč
  • čt - 13:30 - 14:30 - Vodárna / 4. patro (dle počasí)
  • pá - 13:30 - 15 - Vodárna / 4. patro (dle počasí
2.5. kino Pilotů - Králíček Petr

herna Z.Benešová

 

 

 

 

 

…široké spektrum vzdělávání.

Kontakt:

nám. Jiřího z Poděbrad 7, 8/1685, Praha 3, tel.: +420 222 725 404, fax: +420 222 729 589, e-mail: sekretariat@skola-jirak.cz